Złotówki w Aliexpress czyli Przelewy24

Od pewnego czasu właściciele sklepu internetowego postanowili pomóc kupcom z Polski, wprowadzając usługę Aliexpress Przelewy24. Teraz już nie trzeba posiadać dodatkowych kart debetowych, aby zapłacić za produkt. Całą operację zrobimy z wykorzystaniem naszego głównego konta bankowego. Zachęcam do przeczytania poniższego poradnika.SPIS TREŚCI:

 1. Zakup
 2. Wybór płatności
 3. Podsumowanie
 4. Wybór banku
 5. Komentarz

KROK PIERWSZY –  ZAKUP

Wybrałem tanie kolczyki za niecałego dolara – LINK. Oferta nie najlepsza, ale też nie najgorsza. 2343 zamówień z czego 96,6% zadowolenia w komentarzach. Liczby mówią same za siebie. Sprzedawca sprzedał sporą liczbę przedmiotów, dzięki czemu ma już ponad 17 tysięcy komentarzy. Uzyskał ogólny wynik 98% zadowolenia. Jest to nawet spore osiągnięcie. Sprzedawca na tą chwilę wiarygodny. Będę musiał poczekać do 7 dni roboczych na wysyłkę, która będzie nierejestrowana (Small Packet Plus).

kolczyki aliexpress

Całą procedurę przed(jak założyć konto na Aliexpress) pozostawiam już Wam do opanowania. Przejdźmy do kolejnego kroku, czyli płatności.

KROK DRUGI – WYBÓR PŁATNOŚCI

Naciskamy magiczne Buy Now i wybieramy adres dostawy. Po pomyślnym uzupełnieniu danych, składamy zamówienie:

przelewy24-aliexpressNastąpi przekierowanie do następnego kroku, czyli podsumowania.

KROK TRZECI – PODSUMOWANIE

Ukaże się nam znane pole z wyborem karty, lecz nas dzisiaj to nie interesuje. Klikamy w górnym menu na „Przelewy24” (podświetliłem na żółto):

aliexpress przelewy24

Zmienia się nam okienko na następujące:

aliexpress przelewy24Dostajemy informację po jakim kursie dolara zapłacimy za kolczyki. Porównując z dzisiejszym kursem dolara (3,72zł) otrzymujemy 15gr straty na każdym dolarze. Przy małych kwotach jest to oczywiście znośna strata, lecz stosując znane już metody płatności z kantorem walutowym zaoszczędzimy te 15gr. Kurs dolara w kantoru internetowego – 3,72zł. Oczywiście system ten posiada bardzo dużą zaletę, spójrzmy na kolejny krok.

Klikamy Pay Now.

KROK CZWARTY – WYBÓR BANKU

Jak wspomniałem, ten sposób ma ogromną zaletę – możliwość wyboru własnego banku. Omijamy zbędne formalności związane z wyrobieniem nowego konta lub nowej karty. Proszę zerknąć:

aliexpress przelewy24Wybrałem mój bank czyli T-mobile Usługi Bankowe.

aliexpress przelewy24

Klikamy Open Bank Page… (Proszę nie zamykać otwartej karty z danymi do przelewu). Po przekierowaniu nas na stronę naszego banku, logujemy się i zlecamy przelew wg podanych wcześniej danych.

Zostaje nam sprawdzenie płatności. W tym celu udajemy się na wcześniej otwartą kartę z danymi do przelewu, gdzie w 2 punkcie mamy Wait for payment confirmation. Klikamy na Check nowPo pomyślnej weryfikacji, otrzymamy następujący komunikat:

przelewy24-aliexpress-6

KROK PIĄTY – ALIEXPRESS PRZELEWY24 PROWIZJA?

Jak widzimy, ten sposób jest wygodny dla osób nie posiadających kont walutowych. Sposób szybszy, lecz mniej opłacalny. Jeśli dobrze wszystko policzyłem w poradniku, na dzień dzisiejszy (21-08-2015) strata ta wynosi 15gr na każdym dolarze. Do drobnych kwot ta metoda wydaje się być wygodniejsza. Ja jestem innego zupełnie innego zdania. Moim zdaniem, wygodniej jest wpisać nr karty walutowej i reszty danych do okienka niż zlecać osobny przelew. Dziękuję i czekam na Wasze opinie!

 

Dodano 23.12.15r – Podczas korzystania z opcji Aliexpress Przelewy24 zwrot odsyłany jest nam na nasze konto, z którego dokonaliśmy wpłaty.

 

Rafał

Jestem administratorem portalu Zakupyzchin.pl Masz pytania, pisz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: 229

 1. m says:

  dzis chciałam coś kupić i szok… nie ma t-mobile usługi bankowe, dlaczego?

 2. Diana says:

  Witam!
  Dokonałam płatności za pomocą przelewu tradycyjnego na poczcie. Niestety zamówienie zostało anulowane i sprzedawca prosi, aby otworzyć spór i zwróci pieniądze. Gdzie zostaną one zwrócone? Dodam że nie posiadam konta bankowego.

 3. Mateusz says:

  Witam, za każdym razem kiedy próbuje wybrać „inne metody płatności” (czyli Przelewy24 między innymi) to wyskakuje mi: The system is busy. Please try again later.
  Za 3 dni wygasa oferta a ja próbuje na tablecie i laptopie już 2 dzień i cały czas to samo, co mam zrobić?

 4. Dorota says:

  Witam. Szkoda,że tego prędzej nie przeczytałam, po kliknięciu w swój bank nie wiem gdzie podziała się strona Aliexpres, tym samym nie mam nr konta na który miałam przelać pieniądze i nie wiem co dalej 🙁 PŁATNOŚĆ PRZELEW24…proszę o poradę.

 5. Maciej says:

  Siema.
  Dla mnie płatności przez Przelewy24 to w najłagodniejszym słowa znaczeniu Tragedia !!!
  Tłumaczę dlaczego tak sądzę, w sobotę wykonałem przelew ze swojego banku SGB na podane dane w Przelewy24, do środy zamówienie w AliExpress wisi jako nieopłacane, dodam, że kontakt poprzez formularz na stronie nie przynosił żadnych rezultatów, zero odzewu, więc skontaktowałem się telefonicznie, poproszono mnie o przesłanie potwierdzenia wpłaty i sprawa zostanie pozytywnie załatwiona, oczywiście natychmiast wysłałem potwierdzenie, co z tego, sytuacja znowu taka sama, zero odzewu, w czwartek kolejna próba kontaktu i dzięki temu dowiedziałem się, że mają problemy z dokonywanymi przelewami z banków SGB i nie wiadomo kiedy to naprawią, ale cały czas pracują nad tym.
  Nie jestem zły na to że mają problem, takie rzeczy się zdarzają, rozumiem to, ale nikt nie raczył skrobnąć parę słów w odpowiedzi choćby na jednego mojego maila, a wysłałem ich kilka, tym bardziej, że zależało mi na tym zamówieniu, a tu typowa olewka.
  Swoją drogą ciekawy jestem, jeśli pieniążki nie dotarły do sprzedającego, a ja anulowałem zamówienie, to czy pieniążki zostaną mi zwrócone na konto ? Miał ktoś taki przypadek ?

  1. Moonika says:

   Możesz podać nr kontaktowy na jaki było dzwonienie?

 6. leo says:

  Gdy płacę na ALIEXPRES to mam ustawione ze place kartą i jest ok. Co mam zrobic zebym miał do wyboru inne płatnosci bo nie potrafie do nich dojśc bo odrazu pojawia mi sie mój numer karty i tylko data waznosci karty do potwierdzenia

 7. aw says:

  For security reasons this process can not be continued. co to za błąd?

 8. Asia says:

  Witam! płaciłam w piątek za zamówienia od roznych sprzedawców w banku, a na ali nie ma nic o tym że pieniądze dotarły. Co mam zrobić jeśli nie dotrą?

 9. Marcin says:

  Witam, chce zapłacić przez przelewy24.pl ale nie ma mojego banku czyli T-mobile jest to chwilowy problem?

 10. AMANDA says:

  Witam. zamówiłam na alie 3 drobne rzeczy, poszlam do banku po weekendzie wpłacić pieniądze, dziś mija tydzień a przy zamówieniu dalej widnieje : Pay now. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

 11. Aska says:

  Dzień dobry.
  Mam pytanie. W momencie „krok trzeci” 🙂 wyskakuje mi komunikat „For security reasons this process can not be continued.” o co chodzi?. Wcześniej dokonywałam płatności normalnie.

 12. oliwia says:

  witam mam takie pytanie bo w formularzu przy kupnie trzeba podać swój adres i pisze że bez takich liter jak np.ą,ę a mój adres właśnie takie ma to jak wpisze bez tych końcówek to przesyłka i tak do mnie dotrze?

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   dawno nie rejestrowałem konto na Aliexpress, może już coś zmienili i można wpisywać łacińskie znaki. Proszę spróbować! Jeśli nadal nie można, proszę wpisać bez polskich znaków. Przesyłka z pewnością dojdzie (sprawdzone wiele razy na własnym przykładzie, nie dość że miejscowość z „ł” to jeszcze ulica z „ń” w dodatku imię i nazwisko również).
   Bez obaw.

 13. anna says:

  A jeśli zmuszeni byliśmy do zmiany numeru konta to co ze zwrotem, bo mam ten problem

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   w takim przypadku należy skontaktować się z Przelewy24. Nie wiem jak oni to rozwiążą, jednak to jedyny sposób. Oni mają nasz stary numer konta, nowego nie. Trzeba będzie im to jakoś wyjaśnić.
   Pozdrawiam,
   Rafał

 14. Paulina says:

  Witam. Przelałam zgodnie z instrukcją pieniądze i nadal przy produkcie widzę informację o uiszczeniu zapłaty. Z konta ściągnęło odpowiednią kwotę. Co teraz mam zrobić? Pozdrawiam

  1. Rafał says:

   Poczekać. Czasami wszystko to trwa dłużej.

   1. Asia says:

    I otrzymamy wtedy zwrot pieniędzy?

 15. Paulina says:

  Czy przy użyciu tej metody naliczane są jakieś opłaty nakładane przez nasz bank, prowizje albo coś takiego ? I czy to zależy do tego jakie ma się konto? Nie mam 18 lat wiec mam konto dzialajace na nnych zasadach niznormalne. Czytałam na jakiejś stronie o prowizjach jakie nakładają banki przy przelewach miedzynarodowych i biorąc uwagę wartość mojego ewentualnego zamówienia są to duże kwoty bo ok 30-50zł

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   a czy płacąc poprzez PayU na Allegro płaci Pani dodatkową prowizję? Nie.
   Przelewy24 można porównać właśnie z PayU.
   Przelew, który Pani dokonuje to przelew między bankami w Polsce. Nie ma tutaj nic międzynarodowego.

 16. aaa says:

  Mam problem z platnoscia pieniadze z konta zeszly a mail przyszedl ze chinczyk anulowal spzeadaz ze wzgledu na brak platnosci i zakowienie wodnieje teraz na zakonczone co teraz zrobic?

  1. Rafał says:

   Pisać do pomocy technicznej w Aliexpress : https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm
   Zjechać na dół i kliknąć Chat Now.
   Powinni pomóc.

 17. Mia says:

  Witam będę chciała zapłacić na Ali poprzez przelewy 24. Kwota do zapłaty za przedmiot to ok 30 euro. Proszę mi powiedzieć ile dodatkowo za korzystanie z tej formy płatności będe musiała zapłacić?

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   niestety nie śledzę aktualnego kursu dolara w Przelewach24

 18. Karolina says:

  witam a ja nie widzę opcji przelew24 na aliexpress a chciałam kupić dzieciom ubranka

 19. Infinitilixluna says:

  No i nie wyświetlił mi sie komunikat przed krokiem piątym a error

 20. Infinitilixluna says:

  Witam
  Dokonałam dzis wplatt przez przelewy24
  Ale kiedy weszlam w spowrotem w zakladke aliex press wyskoczyl error

 21. Natalia says:

  Witam, chciałam opłacić moje zamówienie własnie przez Przelewy24, a dokladniej przez bank iPKO. Jednak gdy pokazuje mi się już wybór banków, bank iPKO zaznaczony jest na szaro i nie można nie niego kliknąć. Wie Pan może dlaczego?

 22. magda says:

  Witam.
  Zamowilam na ali 08.03 charmsy, ktora oplacilam przez przelewy 24. Do dnia dzisiejszego nie otrzymalam potwierdzenia transakcji od ali, a takze nie ma sladu w koszyku po tym zamowieniu. Jak to sprawdzic? Co to znaczy?

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   należy napisać do supportu Aliexpress.
   Pozdrawiam,
   Rafał

  2. marcin says:

   Trwaja przerwy w ten weekend w 10 najpopularniejszych bankach w Polsce,tez chcialem zaplacic i mialem ten sam objaw bank podswietlal sie na szaro i znalazlem wlasnie informacje o przerwie technicznej u mnie akurat do niedzieli 19.03 do godz.13

 23. Justyna says:

  Witam. Chciałabym zapłacic przelewem tradycyjnym zawartosc koszyka wyskoczyla mi 7,17$ cos okolo 29,23 zł darmowa przesyłka i jak pójdę to zaplacic do okienka na pocztę to zapłacę te 29,23 plus oplata jakies 3 zl czy opłata za ten przelew bedzie jakoś inaczej policzona bo gdzies przeczytalam ze 35 zl dolicza do tego przelewu.

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   kwota która widnieje do opłaty jest kwotą ostateczną.
   Pozdrawiam,
   Rafał

 24. Ksenia says:

  Jak wygląda zwrot pieniędzy w przypadku zapłaty za zakupy przelewem tradycyjnym (nie mam konta bankowego)?

  1. belle says:

   No wlasnie?

 25. XYZ says:

  Witam,
  chciałem zamówić produkt na aliexpress. w płatnościach nie ma logo „przelewy24”. Gdy klikam na more payment methods jest możliwość wybrania tylko płatności za pomocą karty. coś jest nie tak z serwisem przelewy24?

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   czy paczka jest wysyłana na polski adres?

   1. XYZ says:

    Tak, paczka jest wysyłana na polski adres.

    1. Ja says:

     Też mam ten problem

  2. Marta says:

   Wlaśnie mam ten sam problem. Adres polski, wszystko wydaje sie być okej, a w inne płatności nie pojawiia mi się przelewy24 tylko dalej karta… ;(

 26. Adiii1996 says:

  Witam.
  Otóż kilka dni temu złożyłem zamówienie. Ku mojemu zdziwieniu zamówienie nadal ‚wisi’ w oczekiwaniu na przelew, pomimo tego, że przelew został zrobiony zaraz po kupnie produktu opcją ‚Przelewy24’. Natknąłem się na ten poradnik i zauważyłem, że nie zrobiłem jednej rzeczy. W opcji ‚Wait for payment confirmation’ nie kliknąłem ‚Check now’. Czy mogę w jakiś sposób wrócić do tego miejsca? Albo czy jest jakaś możliwość, aby mój przelew został akceptowany?

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   nawet jeśli nie klikniemy na Check now to nic się nie stało. W momencie zaksięgowania wpłaty w Przelewy24, od razu zmieni się status w Aliexpress. Jeśli z niewiadomych przyczyn dalej będzie status nieopłacone, należy napisać do pomocy technicznej Aliexpress.
   Oto link:
   https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm
   Na dole proszę kliknąć Chat Now i opisać całą sytuację wraz ze szczegółami.
   Pozdrawiam,
   Rafał

   1. Adiii1996 says:

    Dziękuję za odpowiedź. Całe nieporozumienie było spowodowane tym, że kwota jaką przelałem na konto ‚przelewy24’ była większa o złotówkę i pieniądze nie mogły zostać przelane do sprzedającego bez mojej instrukcji co zrobić z nadwyżką wpłaconej sumy.

 27. Mateusz says:

  Witam. Czy płacąc przez przelewy24 jest jakaś minimalna kwota przelewu czy można zapłacić za towar który kosztuje np. 0.50$ ??

 28. Kozdro says:

  Witam. Czy jeśli płacę tą metodą przelewy24 to czy na obecną chwilę są za to jakieś prowizje czy opłaty? Jak z kursem? korzystny?

 29. Mateusz says:

  Witaj Rafał. Płaciłem niedawno kartą visa z mbanku za zakupy. Kwota była dość spora bo 226$.
  Banki pobierają prowizję za przewalutowanie, ale w moim przypadku już przesadzili. Towaru nie mogli wysłać więc pieniądze zwrócili. Ja zapłaciłem 1020PLN za przedmiot po przewalutowaniu itp. a teraz po zwrocie otrzymałem tylko 883 zł.. O co chodzi? Aż tak ogromne są przewalutowania i różnice w kursach walut że z kwoty którą zapłaciłem otrzymałem 150zł mniej ? Czy to normalne? Może wiesz coś na ten temat. Pozdrawiam

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   kiedyś była omawiana gdzieś tutaj w komentarzach podobna sytuacja. Przy tej kwocie jest to możliwe.
   Proste obliczenie:
   Pierwszy lepszy bank z brzegu – Alior. W dniu 4.1.17r. USD skupują po 4,00zł a sprzedają po 4,39zł.
   Pan sprzedaje złotówki do banku w celu kupna dolarów. W tej chwili z przykładowych 1020zł, bank przewalutowuje PLN na USD(4,39zł) i otrzymujemy $232,4. Płacimy za przedmiot, jednak sprzedawca zwraca kasę i bank odkupuje od nas dolary w wysokości 4zł. Z tego wyniku $232,4 * 4,0zł = 939zł.
   Dopasowując sytuację do Pana problemu, różnica ta polega w różnych kursach banku oraz ilości dni jaka trwała na całą operację.
   To tyle.
   Pozdrawiam,
   Rafał

 30. Paulina says:

  Witam. Chcę zapytać, czy na AliExpress da się zapłacić przelewem tradycyjnym w formie papierowej a nie z konta bankowego?

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   da się. Proszę zerknąć tutaj:
   http://zakupyzchin.pl/wp-content/uploads/2015/08/przelewy24-aliexpress-4.png
   W prawym dolnym rogu proszę odszukać tradycyjny przelew.

   1. Natalia says:

    Wszystko ładnie i pięknie 🙂 kliknęłam na przelew tradycyjny wybrałam bank na który chce wpłacić pieniądze . Jutro skoczę na pocztę i wpłace ale mam jedno pytanie . Na moim koncie na ali dalej jest w moich zakupach zapłać teraz przekierowuje mnie na wybranie karty i od nowa szukam przelewu tradycyjnego . Moje pytanie to czy jeśli pieniążki przeleja na konto to będzie już jako kupione czy muszę kliknąć coś jeszcze ?

 31. D says:

  Czy prócz kursu dolara (mniej korzystnego) są jeszcze jakies opłaty za skorzystanie z tego sposobu? Jakaś prowizja za przelew czy przewalutowanie czy cokolwiek?

  1. Rafał says:

   Nie ma. Przelewy24 są podobne do PayU systemu Allegro.

 32. T. says:

  Czy przelewy24 nie obsługuja już banku t-mobile? Próbowałem dzisiaj zapłacić ta metoda i t-mobile nie było na liście dostępnych banków.

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   niedawno płaciłem poprzez Przelewy24 wykorzystując konto T-mobile i nie było problemów. Nadal jest ten problem?

 33. Daga says:

  Część.☺ mam pewien problem ze zrobienen przelewu24 bo wybraniu towaru Ja już z atwierdzam i chce zrobić przelew to nie mogę. Wybieram swój bank zatwierdzam a jak jiz mnie przekieeuje do zapłaty to do strony mobilnej i nie mogę przelać pieniędzy . Zaznaczam że chodzi mi o bank pko . Przelew przez tel .

  1. Rafał says:

   Cześć,
   a podczas którego etapu powstaje problem? Jeśli można proszę opisać dokładniej problem.

 34. MONIKA says:

  Witam. Na Aliexpress podczas płacenia pojawia się ostatnio komunikat:
  dear customer we regret to inform you that due to business adjustments the Alipay balance service will be terminted from January 2017. Please use your remaining balance as soon as posible.
  Chciałam zapytać czy w związku z tym będą jakieś zamiany w formie płacenia.

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   na dzień dzisiejszy nic o tym nie wiem. Możliwe, że ta informacja dotyczy Pani konta.
   Pozdrawiam,
   Rafał

 35. Witeks says:

  Witam, chcę kupić na aliexpress jednorazowo skorzystać z przelewu bankowego na przelewy24. Czy jest to w pełni bezpieczne? Pieniądze będą przelane z mojego głównego konta, bo innego nie mam.

  1. Rafał says:

   Oczywiście jest to w pełni bezpieczne, proszę się nie obawiać.

 36. słyszałem, że są na przelewach24 jakieś dodoakowe oplaty, prowizje, coś złotówkę lub jakoś, znajomy mi mówił, jak to jest rzezcywiście? czy to jakieś skrajne przypadki?

 37. kasia says:

  witam mam pytanko
  chcialabym zakupic cos na aliexpress i zaplacic przez przelewy24. jak dojde do kroku z platnoscia to wyskakuje mi tylko opcja platnosci karta i inne metody. jak otwieram inne to nie ma zadnej innej dodatkowej metody czy mozecie mnie pokierowac dlaczego nie ma opcji przelewy24

  1. Rafał says:

   Próbować na innej przeglądarce!

 38. Piotr says:

  Jak tam u was zagrało wszystko?? U mnie wiszą dwa zamówienia nadal,wiec wyszła jakaś lipa.

 39. Madrala says:

  U mnie też płatność wisi. Co mnie zaciekawiło, to się okazało, że policzyli mi lepszy kurs niż w kantorze Aliora (inna sprawa, że Alior ma większe spready w weekendy). A dodatkowo bank naliczył o 1gr więcej niż to wynika z aliexpressu. Normalnie zapłaciłbym z Aliora, ale brakło mi kasy na aliorowych kontach, a robienie szybkiego przelewu z innego banku z prowizją 5zł się w ogóle nie kalkulowało i się skusiłem na przelewy24.

 40. Piotr says:

  To że z konta ubyła gotówka to nie znaczy że bank zaksięgował wpłatę a że wczoraj było święto wiec bank nie pracował,wiec przelewy 24 nie dostały wpłaty i dlatego na ali wisi info o braku wpłaty. W poniedzialek powinno wszystko zagrac tak mi sie wydaje 🙂 Mi też na ali wiszą zamówienia +info ze nie zaplacone.Pzdr

 41. Ana says:

  Też wczoraj płaciłam, a na Ali płatność była jako oczekująca na płatność. Dzisiaj mi anulowali sprzedaż, bo kasa nie przyszła. Napisałam reklamację do PRZELEWY24 i czekam. Ale jak widzę, to wczoraj było więcej takich sytuacji, że z konta kasa zeszła, a Chińczyk nie dostał.

 42. Świerzak says:

  czy taki komunikat jednoznacznie oznacza brak możliwości zapłaty konkretną kartą?? czy należałoby powtórzyć zapłatę za towar??

  Your bank or credit card issuer declined payment for Order No.79905975877869. Visit My Order List to resubmit your payment. If you are still unable to pay, please contact your credit card issuer or bank to resolve the issue

 43. Solar says:

  Proszę mi powiedzieć . Czy skoro pieniądze zosstało pobrane z banku przez przelewy24, a na ali sprzedawca ma info iż czeka na płatnośc. To ta płatnośc zostanie zrealizowana czy nie? Bo minelo juz parę godzin i nadal jest info iz sprzedawca czeka na kasę.

 44. art says:

  Hm, przelałem kwote i na aliexpress juz pisze ze dostali, ale na przelewy24 ciagle klikam check now i nic sie nie dzieje ;/

  1. Dort says:

   Jak sprawdzić na przelewy24 status swoje przelewu, bo od kilku godzin na alliexpres nie ma potwierdzenia wpłaty, mimo że ją dokonałem

 45. Wiolaaa says:

  Jak mam to sprawdzić za co tak naprawde zapłaciłam , bo przez te zamieszania z przelewy 24 cena zapłaty mi sie nie zgadza. Bo początkowo mi pokazało ze za wszystkie produkty zapłacę 150 zł z kawałkiem a z tego co wyliczyłam to zapłaciłam 148 zł przy czym 4 przedmioty mam w zakładce nie zapłacone o wartości 20 zł. Wiec czy możliwe ze nie zaznaczyłam jakiegoś przedmiotu jak miałam 3 strony w niezapłacaonych i płaciłam 3 razy po jednej stronie bo nie umiałam zaznaczyc do zapłaty wszystkiego, albo czy możliwe że zapłaciłam za jakis produkt 2 ray?

 46. Grzesiek says:

  Pokazała się możliwość wysłania przelewy 24.
  Zrealizowało wszystko w Banku jednak na stronie Aliexpress dalej jest jako oczekujące do zapłaty?

  1. Rafał says:

   u mnie to samo 🙁 z banku pieniądze zjadło a na Aliexpress wisi jako nieopłacone; pytał może ktoś w przelewy24 o taką sytuację ? jeżeli tak to co odpowiedzieli ?

   1. marta says:

    Ja mam ten sam problem, kurcze co robić? Na koncie kasy nie ma a na ali nadal oczekiwanie na płatności…

   2. Solar says:

    Mam to samo. U mnie na aliexpress wciąż oczekuje na płatnośc, a w banku mam ze przelewy 24 pobrały pieniądze

    1. Dort says:

     Niestety mam ten sam problem, obawiam się że skończy się czas do zapłaty anulują zamówienie mimo przelanych pieniędzy!

     1. marta says:

      Czas zapłaty wynosi 19 dni, ja już napisałam do przelewy24 żeby rozwiązali sprawę, ale na razie odzewu brak.

    2. marta says:

     Spoko, nie martwcie się 🙂 u mnie już jeden przelew z 3 wszedł- weryfikowanie płatności, czyli wszystko będzie ok 😀

     1. Solar says:

      A ja nadal czekam. Mam konto w inteligo, tam kasa pobrana, a na ali sprzedawca oczekuje na kasę. Czy mam sie martwic, że transakcja nie dojdzie do skutku?

 47. Świerzak says:

  czy taki komunikat jednoznacznie oznacza brak możliwości zapłaty konkretną kartą?? czy należałoby powtórzyć zapłatę za towar??

  Your bank or credit card issuer declined payment for Order No.79905975877869. Visit My Order List to resubmit your payment. If you are still unable to pay, please contact your credit card issuer or bank to resolve the issue.

 48. r says:

  A może jakiś pomysł na zapłacenie za towar w jakiś inny sposób bez ponoszenie wysokich kosztów.

 49. Gregor1890 says:

  Właśnie jeszcze parę dni temu można było płacić przelewem 24 a dziś wyskakuje komunikat jak koledże obok

 50. Dejwid says:

  Na Godzine 11:39 This payment method is no longer available on Alipay. Sorry for any inconvenience caused. Czyli sie nie da :/