• Jakość materiału
  • Cena
  • Dopasowanie wymiarów
4.3

Nawiązaliśmy współpracę z Doradcą Jarkiem! Zapraszamy na przeczytanie recenzji „Miarka i waga kuchenna” oraz zachęcamy do odwiedzenia kanału wideo: LINK!

Nie zawsze w kuchni możemy posługiwać się metodą „na oko” Czasem dobieranie proporcji musi być nieco bardziej precyzyjne, szczególnie, gdy gotowanie to nasze życie, lub sposób na życie. Jak więc sobie radzić bez wyciągania nieporęcznej i dużej wagi kuchennej? Koniecznie przeczytaj!

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?

 

Waga przedstawiona przez sprzedawcę:

 

łyżka z wagą i miarą

1. Początek zakupu

Korzystając z okazji, że dzięki akcji na stronce Wish.com udało mi się zdobyć kilkanaście bonów na 10$. Świadom, że akcja się skończyła, a ważność kuponów niedługo wygaśnie postanowiłem udoskonalić sobie nieco miejsce pracy o ciekawy gadżet, którym jest jednocześnie waga kuchenna, miarka kuchenna jak i łyżka. O decyzji zakupu zaważył też fakt, że kosztowała mnie ona 8$, czyli prawie cały kupon. Jedyny koszt jaki poniosłem, to 2$ kosztów wysyłki.

 

2. Czas oczekiwania

Zamówienie złożyłem 6 października, co doskonale widać po trackingu z Wish-a (niestety tracking HK post od pewnego czasu nie działa).  Niestety troszkę musiałem czekać na sprzedawcę, by wysłał towar, jednak w zamian za to transfer odbył się dość szybko. Ostatecznie w dniu 28 października listonosz przyniósł mi list polecony priorytetowy z moją łyżką.

tracking łyżka

3. Opis przedmiotu

Sprzedawca zadeklarował w opisie, że sprzęt działa dzięki ogniwu fotowoltaicznemu. Jak się okazało niestety tak nie jest, a samo ogniwo służy jako pomoc w doładowaniu baterii o oznaczeniu 2032. Nieco problemów sprawiło mi zdobycie takowej, jednak się udało. Sama waga wykonana jest schludnie, choć sama z siebie może wydawać się dość toporna. Załączona instrukcja obsługi w językach chińskim i angielskim jest przejrzysta i dokładnie wyjaśnia zasady działania urządzenia. Towar przyszedł zapakowany w fabryczne pudełeczko. Na łyżce znajduje się skala wyrażona w ml, zaś waga posiada widełki pomiędzy 0,1 a 300 gramami. Menu pozwala na zmianę skali oraz tarowanie wagi. Szczegółową recenzję znajdziecie tu:

4. Własna opinia

Zasilanie nieco komplikuje sprawę, jednak cena zakupu wydaje się niesamowicie okazyjna. Łyżka sama w sobie radzi sobie idealnie przy mące, cukrze i innych sypkich ingredientach. Szkoda, że akcja na Wish.com się już zakończyła, jednak myślę, że za jakiś czas znów coś takiego zostanie wprowadzone. Z towaru jestem zadowolony, podobnie jak z obsługi sklepu i czasu transferu. Czy warto ją kupić? Tak, ale już z Aliexpress po znacznie niższej cenie.

 

Link do aukcji: LINK

 

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?