Opinia portmonetki
  • Jakość materiału
  • Cena
  • Przesyłka
4.5

wypisy

Zaskakująca cena zachęciła mnie do kupna, zaledwie $2 i tak cieszy! Polecam

Portmonetka z logiem np. kota to to czego ostatnio szukaliście? Dzięki uprzejmości użytkownika klopper20, otrzymaliśmy prawdziwe zdjęcia tej saszetki.

Przedstawiamy Wam malutką portmonetkę o dość nietypowym kształcie i wyglądzie!

Wertując kolejne strony Aliexpress natrafiłam na pomocnego puchowego kotka, który pomaga nam w życiu codziennym 🙂

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?

 

Portmonetka z logiem przedstawiona przez chińskiego sprzedawcę:

portmonetka z logiem

1. Początek zakupu

Ten zakup był okazjonalny. Nie planowałam nabycia nowej portmonetki, ale kiedy ujrzałam ją na Aliexpress od razu zakochałam się w niej. Cena mnie nie odstraszyła, a nawet zachęciła.

 

 2. Czas oczekiwania

Zamówienie złożyłam 27 czerwca, chiński sprzedawca dostarczył paczkę na pocztę dnia 29 czerwca. Czyli znów straciłam 4 dni oczekiwania na dostarczenie przedmiotu do wysyłki. Pierwsza wzmianka o paczce pojawiła się 30 czerwca. 2 lipca wyleciała w kierunku polski. Pojawiła się 12 lipca na lotnisku. Portmonetkę otrzymałam 14 lipca. Całkowity czas przelotu wyniósł 12 dni.

 

3. Opis przedmiotu

Jakość materiału jest wysoko zadowalająca. Podczas przeglądania aukcji, zdjęcia ukazywały kilkanaście różnych wzorów małych saszetek. Wybrałam pogodnego szarego kotka, z pięknymi dużymi oczami. Z samych zdjęć trudno było ujrzeć jakość materiału, dlatego załączam poniżej zrobione zrobione przeze mnie. Portmonetka z logiem:

Gdy otworzyłam paczkę, z uśmiechem na twarzy wzięłam w rękę portmonetkę. Kolory bardzo podobne jak na zdjęciach, wielkość w sam raz a co najważniejsze niska cena. Idealnie mieści się w mojej torebce, nie zajmuje zbyt wiele miejsca i ma nietypowy wygląd.

4. Własna opinia

Portmonetka przypadła mi do gustu. Najważniejszym powodem zakupu była oczywiście cena, Portmonetka z logiem kosztowała trochę ponad $2 i naprawdę relacja ceny do jakości idealna. W polskich sklepach po pierwsze nie znalazłabym podobnej, a po drugie zapłaciłabym pewnie ok 15 zł. Niby dla kogoś to nie wiele, ale jak to mówią grosz do grosza. Jakość wykonania jest idealna. Portmonetka z logiem kota otrzymuje ode mnie bardzo pozytywną opinię.

 

Link do aukcji: LINK

 

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?