Opinia o rękawiczkach
  • Jakość materiału
  • Cena
  • Dopasowanie wymiarów
5

Podsumowanie

Rękawiczki godne polecenia. Dobra jakość, niska cena i dopasowanie idealne sprawiły, że pokochałam je! Polecam!

Przed zbliżającą się co raz większymi krokami zimą przyszedł czas na kolejną rzecz kupioną w Chinach – idealne rękawiczki na zimę. Podczas pierwszych chłodniejszych dni zdołałam już przetestować ich jakość. Zachęcam do przeczytania recenzji!

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?

 

Rękawiczki na zimę przedstawione przez sprzedawcę:

rękawiczki na zimę

 

1. Początek zakupu

Przy przeglądaniu mojej garderoby przed zbliżającymi się mroźnymi dniami zauważyłam od razu stare już w nie najlepszym stanie rękawiczki. Tradycyjnie odwiedziłam lokalne sklepy oraz galerię i znalazłam trzy pary idealne na moje małe dłonie. Jednak ich ceny wahały się od 25 – 40zł. Moim zdaniem to za dużo jak na parę rękawiczek. Oczywiście i tutaj znów z pomocą przyszedł portal Aliexpress.com i wybrałam podobne rękawiczki na zimę.

 

 2. Czas oczekiwania

Zamówienie złożyłam 16 września tak, aby doszły one przed pierwszymi chłodnymi dniami. Sprzedawca dostarczył paczkę na pocztę chyba kilka dni później, gdyż pierwsza wzmianka o przesyłce pojawiła się 26 września w trackingu. Parę dni, jak zwykle traci się na chińskiej poczcie. Natomiast szybko wyleciała z Chin, bo już 29 września była w drodze do Polski. Na lotnisku pojawiła się 9 października, gdzie przeleżała dobę i już jechała do Białegostoku. Finalnie w moim domu rękawiczki pojawiły się 10 października.

Przesyłka

 

Poniżej możemy zobaczyć jak wyglądały rękawiczki z Chin przyniesione przez listonosza:

DSC_0479

 

3. Opis przedmiotu

Kolejny już raz nie zawiodła mnie jakość odzieży z Chin. Próbowałam przed kupnem ze zdjęć wywnioskować z jakiego materiału są wykonane, ale nie udało się. Komentarze jednak były bardzo pozytywne, więc skusiłam się. Po pierwsze materiał z jakiego wykonane są jest z grubej wełnianej włóczki – co mnie pozytywnie zaskoczyło. Dodatkowym atutem było wnętrze rękawiczek – całość wykonana z polaru.Rękawiczki na żywo kolorystycznie nie odbiegają od tych z fotografii znajdujących się na Aliexpress, co oczywiście można uznać za zaletę. Jak już wspomniałam mam małe dłonie i miałam problem z dobrym dopasowaniem do nich rękawiczek. Trafiłam idealnie.

Ostatnimi dniami temperatura spadła nawet do -7C i miałam okazję sprawdzenia jak sprawdzą się w terenie. Po godzinie na zewnątrz nie odczułam większego chłodu w ręce, czyli spełniają swoją rolę. Co prawda nie są idealne, w prawej rękawiczce na kciuku jest małe rozprucie. Poniżej kilka przykładowych fotografii:

4. Własna opinia

Co mogę powiedzieć o rękawiczkach? Jestem z nich bardzo zadowolona. Zapłaciłam za nie $2,99 co daje ok. 10zł. Zaoszczędziłam lekką ręką prawie 20zł. Dla kogoś może to niewiele i szkoda czasu na całą transakcje, ale kiedy oszczędzając na takich wydatkach w ciągu miesiąca możemy nie małą sumę uzbierać. Przesyłka tradycyjnie darmowa. Zauważyłam, że w tej chwili sprzedający wprowadził minimalne zamówienie na $10, ale na innych aukcjach znajdziemy za podobną cenę bez tego wymogu. Z całej transakcji jestem bardzo zadowolona i jeżeli ktoś planuję kupić rękawiczki na zimę to moim zdaniem warto.

 

Link do aukcji: LINK

 

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?