Stylowe dresy z Chin

Opinia dresów
  • Jakość materiału
  • Cena
  • Dopasowanie wymiarów
4.3

wypisy

Stosunek jakość/cena jest na duży plus, jak na dresy wyglądają modnie i warto polecić je do kupna. Jedyny problemem może być mechacenie materiału.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Następną rzeczą, którą udało mi się sprowadzić dzięki portalowi Aliexpress, są dresy z chin. Zachęcam do przeczytania całego postu, ponieważ zostały w nim przedstawione sytuacje towarzyszące przy zakupie.

 

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?

Dresy z Chin przedstawione przez sprzedawce

Bez nazwy 2 kopia1. Początek zakupu

Od dłuższego czasu szukałem dresów na polskich  aukcjach internetowych, jednakże te, które mnie zainteresowały okazały się zbyt drogie. Postanowiłem więc znaleźć inną alternatywę. Zacząłem przeglądać zagraniczne strony i najlepszą ofertę miał serwis Aliexpress. Znalazłem na niej takie same dresy jak na stronach polskich, jednak z jedną, zasadniczą różnicą- ceną. Okazało się, że te samo ubranie na chińskiej stronie kosztuje o połowę mniej niż w Polsce. Dodatkowo przesyłka jest darmowa.Postanowiłem więc spróbować. Co z tego wynikło? Zobaczcie poniżej.

2. Czas oczekiwania

Zamówienie złożyłem 18 marca, natomiast chiński sprzedawca nadał ją na poczcie 24 marca. Straciłem prawie tydzień, oczekując aż przesyłka znajdzie się fizycznie na poczcie. Dlatego ważne jest, by sprawdzać ile czasu sprzedający ma na nadanie paczki. Unikniemy wtedy niepotrzebnej straty czasu.

czas_oczekiwania

 

Ze zdjęcia możemy łatwo wywnioskować, że przesyłka została zarejestrowana na poczcie dnia 30 marca, natomiast dzień później wyleciała z Pekinu. Cztery dni później o godzinie 7:43 pojawiła się na lotnisku w Warszawie. 4 kwietnia miałem ją już u  siebie w domu – czyli w Białymstoku. Jest to wyjątkowo krótki okres oczekiwania. Czas doręczenia wyniósł zaledwie 6 dni.

Poniżej możemy zobaczyć jak wygląda przesyłka świeżo doręczona przez listonosza:

3. Opis przedmiotu

Po pierwsze materiał jest bardzo dobrej jakości. Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś gorszego, biorąc pod uwagę cenę owych dresów – 11 dolarów. Dresy z Chin są miękkie i delikatne w dotyku. Są również bardzo wygodne, co będzie znakomitym plusem dla osób uprawiających jakikolwiek sport. Wymiary są zgodne z tabelką zamieszczoną na stronie osoby sprzedającej. Zawsze bałem się kupować ubrania przez internet, między innymi ze względu na wymiary. Jednak pasują na mnie idealnie. Dresy z chin są wykonane z poliestru, który jest bardzo dobrym rodzajem materiału, w szczególności do ubrań sportowych, takich jak na przykład dresy.

 4. Własna opinia

Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu na tej stronie. Ubrania zamawiane z Chin są takiej samej jakości jak te, które kupujemy w każdym polskim sklepie. Bardzo ważną różnicą jest cena. W Polsce za dobrą jakość ubrań, musimy zapłacić większe pieniądze. W Polsce  kupimy jedną, lepszą rzecz i wydamy większą kwotę. W Chinach za tą samą sumę kupimy więcej niż tylko jedną rzecz, a jakość będzie tak samo dobra. Dodam tylko, że na polskich aukcjach za przesyłkę trzeba zapłacić, na stronie chińskiej przesyłka jest darmowa. Podsumowując, dresy z Chin okazały się udanym zakupem i jestem zadowolony zarówno z towaru jak i z całego procesu zakupu.

 

Link do aukcji: LINK

 

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?

Rafał

Jestem administratorem portalu Zakupyzchin.pl Masz pytania, pisz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *