Opinia sukienki
  • Jakość materiału
  • Cena
  • Dopasowanie wymiarów
4.8

wypisy

Sukienka naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyła, zapłaciłam ok. 9$, jakość rewelacyjna w dodatku dopasowana jest idealnie do mojej sylwetki. Polecam!


Pierwszym, najważniejszym powodem, dlaczego odważyłam się zamówić kolejną rzecz – sukienka z Chin, jest oczywiście zbliżające się lato i wakacje. Co za tym idzie trzeba zrobić porządki w swojej szafie i zaopatrzyć się w lżejsze, letnie ubrania. Dlatego pomyślałam sobie: Dlaczego nie?

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?

 

Sukienka z Chin przedstawiona przez chińskiego sprzedawcę:

New-Fashion-Women-Mini-Dresses-Rural-Style-Womens-Floral-Sleeveless-Summe

1. Początek zakupu

Początkowo zaczęłam szukać ubrań w sieciowych, polskich sklepach. Wiele rzeczy bardzo mi się podobało, jednakże ceny okazały się zbyt drogie jak na moją kieszeń. Postanowiłam więc znaleźć podobne rzeczy za niższą cenę. Jak się okazało strona internetowa aliexpress.com, okazała się strzałem w dziesiątkę i wybrałam swoją sukienka z Chin!

 

 2. Czas oczekiwania

Zamówienie złożyłam 25 marca, nasz chiński przyjaciel dostarczył paczkę na pocztę dnia 2 kwietnia. Czyli znów ponad tydzień oczekiwania na dostarczenie przedmiotu do wysyłki. Poniżej łatwo możemy zauważyć. Pierwsza wzmianka o paczce pojawiła się 2 kwietnia. 7 kwietnia dopiero wyleciała w kierunku polski. Zaledwie cztery dni później pojawiła się już na lotnisku w Warszawie. Najwięcej straconego czasu było w oczekiwaniu aż chiński człowiek przyniesie ją na pocztę oraz okres leżakowania zanim wyleciała z Chin. Finalnie w domu sukienka z Chin była 14 kwietnia.

czasdostawy

 

Poniżej możemy zobaczyć jak wyglądała sukienka  z Chin przyniesiona przez polskiego już listonosza:

 

3. Opis przedmiotu

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest oczywiście  jakość materiału. Gdy zamawiałam sukienkę przyglądałam się uważnie zdjęciom zamieszczonym na stronie. Z samych zdjęć trudno było cokolwiek wywnioskować, dlatego zaczęłam czytać komentarze odnośnie przesyłki. Wynikało z nich, że sukienka jest w porządku, dlatego postanowiłam spróbować i ją zamówić.

Sukienka ma o wiele żywsze kolory niż na fotografii ze strony aliexpress.com,  jest to oczywiście wielkim plusem. Materiał jest elastyczny, gładki i przyjemny w dotyku. Jestem pewna, że  dopasuje się ona do każdej figury. Oprócz dobrego materiału sukienka ma również dobry krój. Na górze jest obcisła, natomiast od talii w dół, jest lekko rozkloszowana. Dzięki temu, jest bardzo przewiewna, więc idealnie sprawdzi się w upalne dnie. Po otrzymaniu sukienki porównałam czy wymiary zgadzają się z tabelką zamieszczoną na stronie.  Bardzo zależało mi , aby sukienka była dopasowana do mojej figury. Na moje szczęście otrzymałam taki rezultat.

4. Własna opinia

Sukienka bardzo mi się podoba. Jednym z głównych powodów mojego zadowolenia, jest oczywiście cena. Za sukienkę zapłaciłam niepełne dziewięć dolarów, czyli mniej niż trzydzieści złotych. W polskich sklepach musiałabym niestety wydać o dwa, lub nawet trzy razy większą sumę za podobną rzecz. Przesyłka z Chin zazwyczaj jest darmowa, co pozwoliło mi zaoszczędzić pieniądze. Materiał również okazał się w porządku. Dlatego nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie mojego zakupu. Sukienka z Chin otrzymuje ode mnie wysoką ocenę.

 

Link do aukcji: LINK

 

Uwaga! Przed zakupem warto przeczytać nasz poradnik : Jak kupować na aliexpress? oraz Jak płacić na Aliexpress?