Druga recenzja nadesłana od użytkownika Piotrekesz. Recenzja przedstawia doświadczenie z zakupem tabletu Chuwi Hi10 kupionego w sklepie VCmall na Aliexpress. Jak widzimy sklep posiada 4161 opinii, co czyni go dosyć poważnym graczem na Aliexpress. Jednak jak będziemy mogli się dowiedzieć z poniższego opisu i tutaj znajdziemy oszustów. Link do sklepu tutaj: http://www.aliexpress.com/store/1818735.

Logo sklepu:

Vcmall

Oryginalna treść od Piotrekesz:

Kupiłem ten tablet od firmy VCmall. Działał mi jeden dzień. Akurat tyle, że zdążyłem potwierdzić odbiór i dać im pozytywną opinię (czuję się jak idiota). Potem po prostu zgasł. Ładowanie, próby restartu i resetu nie dały nic.

Wymieniłem kilka maili ze sprzedawcą. Kazał mi czekać obiecując przysłanie poprawki do oprogramowania. Czekałem miesiąc. W tym czasie minął mi termin „Buyer protection program”. W końcu po moich naciskach zgodzili się, że odeślę im tablet. Jak tylko go wysłałem przestali reagować na moje maile. Ignorują mnie od 3 miesięcy. Skontaktowałem się z obsługą klienta Aliexpress. Pomogli tyle, że też wysyłali maile do sprzedawcy, który je ignorował i ignoruje. Przestrzegam zatem przed sprzedawcą VCmall. Sam serwis też daje znikomą ochronę w przypadku otrzymania wadliwego produktu. Generalnie gwarancję można sobie w buty wsadzić. Uważajcie na VCmall! (odpisywali mi na maile także jako VC lemon)

 

Jeśli chcecie się podzielić podobną opinią o innym sklepie, zapraszam tutaj: https://zakupyzchin.pl/dodaj/