Jak założyć konto na Aliexpress?

Aliexpress

Zaciekawił Ciebie temat zakupów na Aliexpress, ale nie wiesz jak założyć konto na Aliexpress? Chciałbyś spróbować kupić swój pierwszy przedmiot? Wystarczy kilka prostych kroków, spełnić to!

 

Jak założyć konto na Aliexpress?

 

SPIS TREŚCI:

 1. Przycisk rejestracji
 2. Wypełnienie danych
 3. Potwierdzenie
 4. Personalizacja konta cz.1
 5. Personalizacja konta cz.2

 

KROK PIERWSZY – PRZYCISK REJESTRACJI

Po pierwsze wchodzimy na główną stronę Aliexpress: LINK

Następnie znajdźmy na stronie przycisk „Join” lub „Join Free”.

Przykład:

Poradnik-1-rejestracja

 

 

KROK DRUGI – WYPEŁNIENIE DANYCH

Drugim krokiem będzie wypełnienie naszych danych. Tak zaczynało się zdanie przed aktualizacją tego poradnika. Zaczęły napływać do mnie informacje o błędach.

Zaczynamy od wpisania własnego e-mail. Radzę podać prawdziwy, ponieważ większość wiadomości od Aliexpress będziemy dostawać właśnie na tego maila. Pod spodem pojawił się slider. Należy złapać myszką dokładnie tam, gdzie wskazałem na poniższym zdjęciu. Kiedy już trzymamy myszką przesuwamy go w prawą stronę, aż pojawi się zielony pasek z napisem Verifed. Dokładnie tak jak na poniższym zdjęciu. Klikamy Next. Zostaniemy poproszeni o potwierdzenie wcześniej wpisanego e-mail. Logujemy się na naszą skrzynkę pocztową i potwierdzamy. Jeśli nie widzimy email od Aliexpress, sprawdźcie skrzynkę SPAM.

Przykład:

Poradnik-2-rejestracja

Zostajemy przekierowani do drugiego kroku. W tym kroku musimy ustalić nasze hasło oraz podstawowe dane (imię i nazwisko). Po uzupełnieniu danych naciskamy Confirm.

Przykład:

Poradnik-2-rejestracja-3

 

KROK TRZECI – POTWIERDZENIE

Na samym końcu otrzymujemy maila z potwierdzeniem rejestracji konta. Na Waszego maila zostanie wysłana notka potwierdzająca założenie konta. Cieszymy się kontem  😆

Przykład:

Poradnik-2-rejestracja-4

 

KROK CZWARTY – PERSONALIZACJA KONTA CZ.1

Wchodzimy w zakładkę „My Aliexpress”. Następnie szukamy „Shipping Adress” co odpowiada Dane do wysyłki.

Przykład:

Poradnik-4-rejestracja

 

KROK PIĄTY – PERSONALIZACJA KONTA CZ.2

Kiedy jesteśmy już w Shipping Adress klikamy w „Add”. Następnie otwiera się nam okno gdzie należy wpisać po kolei wszystkie swoje dane adresowe. Zaczynamy od imienia kontaktowego. Kolejną rzeczą jest wybór kraju, później podajemy nasz adres, miasto, województwo, kod pocztowy, oraz telefon kontaktowy. Oczywiście nikt z nami nie będzie kontaktować się na ten numer. Po wszystkim zatwierdzamy przyciskiem „Confirm”

UWAGA! Proszę nie używać polskich znaków bo system ich nie obsługuje.

Przykład:

Poradnik-5-rejestracja

 

Gratulacje po pomyślnym zatwierdzeniu adresu, możesz w pełni korzystać z portalu Aliexpress. Już teraz potencjalny sprzedawca wie pod jaki adres wysłać przesyłkę oraz z kim ma przyjemność. Uwierzcie Chińczycy są bardzo przyjemnymi osobami. Po paru konwersacjach zaczną zwracać się do Was „Dear” albo „My friend”. Kilka razy można nawet otrzymać od nich karteczkę z własnoręcznie napisaną wiadomością do Nas!

Już teraz wiecie jak wypełnić każdy formularz oraz przy czym nie popełnić błędu. Teraz możecie przejść do kolejnego poradnika: Jak kupować na Aliexpress?

Jeżeli jest coś niejasnego co do tego Jak założyć konto na Aliexpress to pytajcie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: 156

 1. Rowa says:

  Mój aliexpress tak nie wygląda, jak założyć konto w tym głównie jakaś walidacja i nic nie mogę zrobić

 2. Daria says:

  Dzień dobry!
  Mam problem, ponieważ założyłam konto na ali, kupiłam dwie czy trzy rzeczy i pojawiła się weryfikacja przez smsa. Żadnych smsów nie dostałam a było to juz miesiac temu, nadal nie mogę sie zalogować. Nie moge wgl wejść na konto bo wyskakuje tylko to. Były podawane różne numery telefonu i nic. To założyłam nowe konto i sytuacja się powtarza
  Mam co tydzień zakładać nowe konto ?!
  Proszę o poradę, dzięki

 3. agata says:

  witam jak moę zmienić adres. wpisuję, ale nie zatwierdza się

 4. Jarosław says:

  Cześć.
  Dziś zakładałem konto na Aliexpress i problem. Po wyborze : Poland i województwa: Warmińsko-Mazurskie nie ma możliwości edycji na zmianę z polskich znaków na angielskie.
  Jak to rozwiązać?

  1. Jan says:

   Witam,
   mam ten sam problem…
   Jeszcze 2 dni temu wszystko było ok, a teraz od razu mamy podane wojewodztwa z polskimi znakami i do kazdego wojewodztwa przypisane miasta. Jak to obejść? Proszę o pomoc

   1. joł says:

    Nawet nie miasta tylko powiaty.
    Poje….y chinolski portal.

  2. misiuu21 says:

   Wystarczyło Zgłosić błąd do AliExpress. Już dziś jest wszystko ok. Można ręcznie wpisać województwo! „Zgłoszone – załatwione!” 🙂

 5. Natalia Szymczyk says:

  Witam serdecznie. Mam pewien problem z logowaniem na aliexpress od ponad miesiąc. Wiem, że taki watek pojawiał się już na stronie, ale nie znalazłam odpowiedzi. Próbowałam postępować tak jak radzi Customer Service, ale nic nie pomogło. Od ponad 38 dni czekam na zamówienie i nie mam możliwości sprawdzenia, co się dzieje. Za każdym razem pojawia się taka informacja:

  We have noticed an unusual activity in your account. This might be because you tried to sign in from another location or device. To protect your account we have temporarily locked it. To regain access, please proceed with the below verification process. If you experience any problems, please contact customer service.

  Co mogę zrobić? Proszę o pomoc.

  1. kris says:

   witam,mam ten sam problem ze swoim kontem na aliexpres i mam pytanko czy poradziła sobie Pani z odblokowaniem tego konta jesli tak w jaki sposob?

 6. K says:

  Jako weryfikację kazał mi wpisać nr komórki czy zabule za sms?!?!?! ?

  1. Ola says:

   Dołączam się do zapytania. Chociaż wydaje mi się że sms który dojedzie będzie wysłany automatycznie”z systemu” i będzie bezpłatny. Czy ktoś się orientuje?

 7. Moress says:

  Witam. Dawno nie używałam konta na ali. Postanowiłam zrobić zakup. Wszystko zatwierdzone ale.. zmieniłam miejsce zamieszkania! Jak mogę w ustawieniach zmienić adres do wysyłki lub gdzie wysłać info majfrendowi?

 8. Aga says:

  Jaki kraj trzeba zaznaczyć w ustawieniach konta, wyślij do….
  Automatycznie przy wyborze kraju zmienia się waluta.

 9. Magda says:

  Miałam konto na Alie, dawno nie używałam. Chciałam odzyskać hasło – niestety maile aktywacyjne nie przychodzą, nawet po kilku dniach. Chciałam założyć nowe na innym mailu, dostaję potwierdzenie na maila, klikam na confirm lub kopiuje link i wyskakuje Active failed! The accountId is not existed! Co to za dziwny błąd ?
  Napisać do Alie na czat można, ale.. po chińsku 🙁 pomocy, chcę tam zrobić zakupy.

 10. O_O says:

  mam polskie znaki w nazwie miejscowości…. nie chce mi system tego zapisać
  CO ZROBIĆ

 11. Włodek says:

  Nie mogę potwierdzić na e-mail dostałem :”Welcome to Aliexpress! Create an account to track your orders online, save your shipping and billing information, and more!
  To verify, please click the button below”
  Nie wyświetla żadnego przycisku tylko jakieś martwe linki które nigdzie nie prowadzą , nie wiem o co chodzi???
  Pozdrawiam włodek

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   proszę spróbować odzyskać adres e-mail i jeszcze raz potwierdzić.

 12. Ann says:

  Witam.
  Chodzi o kod pocztowy. Gdy piszę np 12-345 sysem odrzuca, pisze please enter a zip code such as 12345 wpisywać bez myślnika? Paczka wtedy dojdzie?

  1. Rafał says:

   Pewnie. Bez obaw.

 13. Karolina says:

  Mam problem zalogowałam się na ali przez fb, teraz mi zablokowali konto na fb i nie mige dostać się na konto ali. Pomóżcie, co mogę zrobić? Czy moje zamówienia dojdą normalnie?

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   proszę napisać do pomocy technicznej Aliexpress. Powinni pomóc zresetować hasło.