Jak założyć konto na Aliexpress w 2019?

Aliexpress

Temat zakupów na Aliexpress zyskał w Polsce w ciągu ostatnich lat ogromną popularność. Zapewne szukasz informacji na temat pierwszych zakupów, ale nie wiesz jak założyć konto na Aliexpress? Nic strasznego, wystarczy kilka prostych kroków, aby wszystko poszło po Twojej myśli!

Jak założyć konto na Aliexpress?

Spis treści:

 1. Założenie konta
 2. Wypełnienie danych

KROK PIERWSZY – ZAŁOŻENIE KONTA

Zaczynamy od strony głównej Aliexpress: LINK

Następnie szukamy na stronie przycisku „Join” lub „Join Free”.

Przykład poniżej:

Zostajemy przekierowani do okienka rejestracji konta. Zaczynamy od wpisania adresu e-mail. Radzę podać prawdziwy, ponieważ większość wiadomości od Aliexpress będziemy dostawać właśnie na ten adres.

Po pozytywnej weryfikacji otrzymujemy następujący komunikat:

Dostajemy od Aliexpress kupon powitalny w wysokości $2 przy minimalnym zamówieniu $3. Na koniec klikamy SHOP NOW.

KROK DRUGI – WYPEŁNIENIE DANYCH

Szukamy zakładki „My Aliexpress„. Następnie szukamy „Shipping Adress„, czyli nasz adres do wysyłki paczki. 

Przykład:

KROK PIĄTY – DANE DALSZA CZĘŚĆ

Jak już trafimy do sekcji Shipping Adress wypełniamy dane. Zaczynamy od imienia adresata – czyli nas. Kolejną rzeczą jest wybór kraju, później podajemy nasz adres, miasto, województwo, kod pocztowy, oraz telefon kontaktowy. Po wszystkim zatwierdzamy przyciskiem „Save”

UWAGA! Proszę nie używać polskich znaków bo system ich nie obsługuje.

jak założyć konto na aliexpress

Gratulacje po pomyślnym zatwierdzeniu adresu, możesz w pełni korzystać z portalu Aliexpress. W tych kilku prostych krokach dodaliśmy adres i sprzedawca ma możliwość nadania przesyłki do nas.

Chińczycy są bardzo przyjemnymi sprzedawcami. Na porządku dziennym używają zwrotów typu „Dear” lub „My friend”. Kilka razy można nawet otrzymać od nich karteczkę z własnoręcznie napisaną wiadomością do Nas!

Już teraz wiecie jak wypełnić każdy formularz oraz na co zwrócić uwagę by nie popełnić błędu.

Zachęcam do przeczytania innego z tej serii poradników: Jak kupować na Aliexpress?

Jeżeli nasuwają się jakieś pytania, nie wiesz do końca jak założyć konto na Aliexpress to wal śmiało pod spodem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: 157

 1. Miroslaw Kazmierczak says:

  Pojawily sie informacje, ze bardzo niezadowoleni sa „wladcy tego swiata” w Polsce iz AliExpress w ciagu jednego dnia zarobil sporo pieniedzy, a Poczta Polska zapchana jest paczkami.Moze to byc przyczyna blokowania zakladania kont.Gdyby tak jednak bylo, to zanosi sie na afere miedzynarodowa w przypadku gdyby Chinczycy sie o tym dowiedzieli.Nie wykluczone tez ze rece maczaja w tym „Amerykanie”, ktorzy instaluja w Polsce swoja firme Amazon.Pozdrowienia.

 2. Rowa says:

  Mój aliexpress tak nie wygląda, jak założyć konto w tym głównie jakaś walidacja i nic nie mogę zrobić

 3. Daria says:

  Dzień dobry!
  Mam problem, ponieważ założyłam konto na ali, kupiłam dwie czy trzy rzeczy i pojawiła się weryfikacja przez smsa. Żadnych smsów nie dostałam a było to juz miesiac temu, nadal nie mogę sie zalogować. Nie moge wgl wejść na konto bo wyskakuje tylko to. Były podawane różne numery telefonu i nic. To założyłam nowe konto i sytuacja się powtarza
  Mam co tydzień zakładać nowe konto ?!
  Proszę o poradę, dzięki

 4. agata says:

  witam jak moę zmienić adres. wpisuję, ale nie zatwierdza się

 5. Jarosław says:

  Cześć.
  Dziś zakładałem konto na Aliexpress i problem. Po wyborze : Poland i województwa: Warmińsko-Mazurskie nie ma możliwości edycji na zmianę z polskich znaków na angielskie.
  Jak to rozwiązać?

  1. Jan says:

   Witam,
   mam ten sam problem…
   Jeszcze 2 dni temu wszystko było ok, a teraz od razu mamy podane wojewodztwa z polskimi znakami i do kazdego wojewodztwa przypisane miasta. Jak to obejść? Proszę o pomoc

   1. joł says:

    Nawet nie miasta tylko powiaty.
    Poje….y chinolski portal.

  2. misiuu21 says:

   Wystarczyło Zgłosić błąd do AliExpress. Już dziś jest wszystko ok. Można ręcznie wpisać województwo! „Zgłoszone – załatwione!” 🙂

 6. Natalia Szymczyk says:

  Witam serdecznie. Mam pewien problem z logowaniem na aliexpress od ponad miesiąc. Wiem, że taki watek pojawiał się już na stronie, ale nie znalazłam odpowiedzi. Próbowałam postępować tak jak radzi Customer Service, ale nic nie pomogło. Od ponad 38 dni czekam na zamówienie i nie mam możliwości sprawdzenia, co się dzieje. Za każdym razem pojawia się taka informacja:

  We have noticed an unusual activity in your account. This might be because you tried to sign in from another location or device. To protect your account we have temporarily locked it. To regain access, please proceed with the below verification process. If you experience any problems, please contact customer service.

  Co mogę zrobić? Proszę o pomoc.

  1. kris says:

   witam,mam ten sam problem ze swoim kontem na aliexpres i mam pytanko czy poradziła sobie Pani z odblokowaniem tego konta jesli tak w jaki sposob?

 7. K says:

  Jako weryfikację kazał mi wpisać nr komórki czy zabule za sms?!?!?! ?

  1. Ola says:

   Dołączam się do zapytania. Chociaż wydaje mi się że sms który dojedzie będzie wysłany automatycznie”z systemu” i będzie bezpłatny. Czy ktoś się orientuje?

 8. Moress says:

  Witam. Dawno nie używałam konta na ali. Postanowiłam zrobić zakup. Wszystko zatwierdzone ale.. zmieniłam miejsce zamieszkania! Jak mogę w ustawieniach zmienić adres do wysyłki lub gdzie wysłać info majfrendowi?

 9. Aga says:

  Jaki kraj trzeba zaznaczyć w ustawieniach konta, wyślij do….
  Automatycznie przy wyborze kraju zmienia się waluta.

 10. Magda says:

  Miałam konto na Alie, dawno nie używałam. Chciałam odzyskać hasło – niestety maile aktywacyjne nie przychodzą, nawet po kilku dniach. Chciałam założyć nowe na innym mailu, dostaję potwierdzenie na maila, klikam na confirm lub kopiuje link i wyskakuje Active failed! The accountId is not existed! Co to za dziwny błąd ?
  Napisać do Alie na czat można, ale.. po chińsku 🙁 pomocy, chcę tam zrobić zakupy.

 11. O_O says:

  mam polskie znaki w nazwie miejscowości…. nie chce mi system tego zapisać
  CO ZROBIĆ

 12. Włodek says:

  Nie mogę potwierdzić na e-mail dostałem :”Welcome to Aliexpress! Create an account to track your orders online, save your shipping and billing information, and more!
  To verify, please click the button below”
  Nie wyświetla żadnego przycisku tylko jakieś martwe linki które nigdzie nie prowadzą , nie wiem o co chodzi???
  Pozdrawiam włodek

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   proszę spróbować odzyskać adres e-mail i jeszcze raz potwierdzić.

 13. Ann says:

  Witam.
  Chodzi o kod pocztowy. Gdy piszę np 12-345 sysem odrzuca, pisze please enter a zip code such as 12345 wpisywać bez myślnika? Paczka wtedy dojdzie?

  1. Rafał says:

   Pewnie. Bez obaw.

 14. Karolina says:

  Mam problem zalogowałam się na ali przez fb, teraz mi zablokowali konto na fb i nie mige dostać się na konto ali. Pomóżcie, co mogę zrobić? Czy moje zamówienia dojdą normalnie?

  1. Rafał says:

   Dzień dobry,
   proszę napisać do pomocy technicznej Aliexpress. Powinni pomóc zresetować hasło.